Originalus Naujas 10 VNT. onu gpon epon hua wei ont FTTH fiberhome modemo hg8310m hg8010h 1GE GPON ONU ONT su anglų Versija

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€93.98

Pridėti prie pageidavimų

Produkto Aprašymas

Aidas Gyvenimo HG8010M yra patalpų optinio tinklo terminalų (ONT) į Hua wei FTTH solution.By naudojant GPON technologija, ultra-plačiajuosčio ryšio prieigos, teikiamos namų ir SOHO vartotojai.Į HG8010H suteikia vieną GE, "Ethernet" prievadą.Į HG8010 funkcijų, aukštos kokybės ekspedijavimo galimybes, siekiant užtikrinti, puiki patirtis su ip telefonijos, Interneto ir HD vaizdo paslaugas.

GPON B+ GPON C+ XG-PON XGS-PON 10G Epon

INN

GPON/EPON

UNI

1GE

Optinė sąsaja

SC/UPC

WiFi standartą

Nėra wifi

Laikymo sąlygos

Temperatūra:30~60C

Drėgmė:10%~90%(be kondensacijos)

Matmenys

180mm x 150mm x 50mm

Dėžutės Matmenys

180mm x 1150mm x 50mm

Dėžutė Svoris(kg)

0.3 kg

Maitinimo šaltinis

11-14V DC, 0.5 A

Žymos: ts 80p, oficialus xiaomi, geležies lydmetalis ts100, gpon sc apc, ftth įrankis, garbė, 50w pluošto lazeris, otdr testeris, ax3, mikrotik routerboard.

INN GPON/EPON
Kilmės KN(Kilmės)
Elemento Ilgio 1m
uni 1GE
Sertifikavimo EEĮ atliekos
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Jungties Tipas SC/UPC
Optinė Sąsaja SC/UPC
Matmenys 180mmx150mmx50mm
Prekės Pavadinimas Langzhi
Dydis /
Modelio Numeris HG8010 HG8310M
Suderinamas "Huawei"
WIFI Standartą NĖRA WIFI

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Originalus Naujas 10 VNT. onu gpon epon hua wei ont FTTH fiberhome modemo hg8310m hg8010h 1GE GPON ONU ONT su anglų Versija

Originalus Naujas 10 VNT. onu gpon epon hua wei ont FTTH fiberhome modemo hg8310m hg8010h 1GE GPON ONU ONT su anglų Versija

Panašūs produktai

Palyginti